Anabolikler, Steroidler, Proteinler - Ne anlama geliyor?İnsanlar "anabolikler" veya hatta "protein" kelimelerine yeterince reaksiyon göstermediklerinde mevsim geçmedi. Bazen sporcuların "spor yemeği" ifadesini kabahatli benzer şeyle ilişkilendirdiği benzer duruma da gelir. proteinler - sadece ekip bu diğer bu Anabolizanlar, üçüncü küme anlamına geldiğini düşünüyorum, steroidlere benzer eşanlamlı olduğunu düşünür. Birçok zat maksadıyla "spor yemeği" okunuşu "proteinler" gibi kavramlar aynıdır. Bunun nedeni nedir?

Cevap basit ve vazıh - bu insanlar yalnızca bu kavramların anlamlarının farkında değiller. Bu yazıda anyonlar, steroidler okunuşu proteinler amacıyla neyin durduğunu açıklamaya çalışacağım.

Her şeyden önce, bir kez anabolizmin ilmî tek kavramını hazırlayacağım. Anabolizm sentez - hayat dolu organizmada, hücre okunuşu dokuların konstrüktif parçalarının oluşumu ve güncellenmesine müteveccih aynı sıra kimyasal süreçtir, karmaşık moleküllerin enerji birikimi ile henüz gösterişsiz olanlardan sentezlenmesinden oluşur. Daha olağan bir kez ifadeyle, anabolizm, artırmayı arzuladığımız bilinmeyen dokuların inşası sürecidir.

Bu nedenle mantıksal sonucu izler - anabolikler bunu yahut dokuyu anabolizme yaya maddedir. Örneğin, bir kez semiz doku düşüncesince - anabolikler fırın ürünleri, zengin yiyecekler, pasif aynı yaşam şeklidir. Ayrıca, anabolizmin kaslar sorununa ineceğiz.

Yani, eş kas doku meydana getirmek düşüncesince anabolikler steroid okunuşu steroid olmayanlara ayrılır.
Steroid anabolikler anabolik steroidler sentetik hormon hareketli preparatlardır. Ancak birçok varlık geliştiricisi göre bu kavramlar sadece eş mefhum maksadıyla geçerli - steroidler. Sporcular eliyle kullanıldığında, adale ağırlığı ve gücünde çok ekonomik artışlar sağlarlar. Başlangıçta ilaç özgü yapılmışlardır, bu nedenle müşterek benzer yapıcı nitelikler vardır. Bu preparatların birleşik tikel özgür satış uğruna yasaklanmıştır ancak bunların çoğu Legit beden geliştirme steroidleri tedarikçilerinden çevrimiçi olarak temin edilebilir .

Steroid olmayan anabolikler çoğunlukla tamamen meşru preparatlardır. Her zamanki yiyecekler haricinde, bu kavram vitaminleri, nootroplar, vejetatif adaptojenler, aktoprotektörler, hipofiz hormonları, insülin, Anapolon etkili anaboliklerine atfedilebilir [https://www.alosteroidsp.com/] ve eczanelerde görülebilen özge birtakım preparatlar. Ayrıca spor yemeği de burada.

Spor besinleri - fiziki aktiviteyi arttıran kişiler maksadıyla Burada özel olarak üretilen maddeler ekseriyetle toz, kapsül, tablet, içecek şeklinde. Bu müstahzarlar sırayla sporcuların gıda maddelerine, vitaminlere henüz gereğinden yoksulluk duymasına neden olmakta, ancak sporda daha önemli sonuçlar elde etmelerine muavin olmaktadır.

Ve döl eşi sorun burada "protein" kavramıdır. Bunu tanımlamak çok basittir: protein, "fiber" kelimesinin kesintisiz eşanlamlısıdır. Bodybuilders ve Steroid Kürü powerlifters bunu kullanmayı sever. Aynı zamanda herhangi ancak spor mağazasına girmiş okunuşu bunu evet da bu spor yemeğini gördüklerini, buna gösterge Tablet Steroid ettiğini okunuşu kesinlikle "yanlış" olan bu yemeği "protein" olarak adlandırdıklarını söylediler. Aslında protein daha önce de belirttiğim gibi sadece liftir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *